REALIZACE

Zahradní domek s dřevníkem

Realizace zahradního domku proběhla poblíž Slaného. Klient měl přesnou představu o vzhledu svého domku. Domek je rozdělen na dvě části, uzamykatelná část s oknem má 9m2 a přístřešek na dřevo poté 3m2. Stavba je založena na štěrku a vypodložena dlaždicemi, má plechovou střechu s okapovým systémem.

Domek se sedlovou střechou

Domek o rozměru 5x6m byl rozdělen na uzavřenou část na ukládání věcí, a otevřenou část, která slouží klientovi pro posezení s přáteli v nepříznivém počasí. Tyto dvě části spojují dvoukřídlé dveře. Do uzavřené části domku je také přístup jednoduchými dveřmi umístěnými na čelní stěně domku. Světlo zajišťuje fixní okno. Sedlová střecha s plechovou krytinou, oplechováním a okapovým systémem, vše v hnědé barvě.

Kůlna na nářadí

Kůlna na nářadí realizována pobliž Turnova. Zákazník požadoval jednoduchý domek o rozměru 3x3m, s pultovou střechou s přesahem vzadu, pro uložení dřeva.

Smůla XD

Elegantní domek s dřevníkem

Domek s dřevníkem v Horních Počernicích. Elegantní design obkladu „Rhombus“ ze sibiřského modřínu. Designové okno, dvojité dveře s bezpečnostní vložkou. Do domku je prostupem ve stěně přivedena elektřina i voda (zavlažovací systém zahrady). Plechová střešní krytina, okapový systém.